
1000 g
173,00€
Koodi: TRZ0247 | 1 saatavilla
1
Posti (GLS) - 4 päivää Helsinkiin, Turkuun, Tampereelle
maanantai 15.3.2021
UPS Air Mail
keskiviikko 10.3.2021
- Tuoksun kuvaus
- Arvostelu
Tuoksun kuvaus Tiziana Terenzi Laudano NeroAinesosat
Tuoksun kuvaus Tiziana Terenzi Laudano Nero
Ainesosat
Tuoksukynttilä Tiziana Terenzi Laudano Nero antaa kotiin ihanan tuoksun ja luo siten kotoisan tunnelman, jonka ansiosta tunnet olosi aina mainioksi.
Ominaisuudet:
- puumainen tuoksu
- mausteinen aromi
- gourmand-tuoksu
- yrttinen tuoksu
- räiskyy miellyttävästi palaessaan ja luo siten kotoisan tunnelman
- ylellinen sisustuselementti jokaiseen huoneeseen
Ainesosat:
- puinen kynttilänsydän
Käyttöohjeet:
Sijoita kynttilä riittävän lämmönkestävälle alustalle. Älä anna sen palaa enemmän kuin 4 tuntia. Älä koskaan anna kynttilän palaa täysin loppuun. Älä koskaan jätä palavaa kynttilää ilman valvontaa tai helposti syttyvien esineiden lähelle. Pidä poissa lasten ja kotieläinten ulottuvilta. Anna kynttilän aina palaa vähintään niin kauan, että koko yläkerros sulaa. Näin ehkäiset kolojen muodostumisen vahaan.
Ainesosat
- Top notesLatvatuoksut - Ne kehittyvät heti, kun laitat hajusteen päälle. Ne luovat ensimmäisen vaikutelman ja ovat yleensä melko intensiivisiä, mutta eivät pitkäaikaisia.
- Myrtti, Tupakka, Absintti, Rosmariini, Likööri, Musta Meripihka
- Middle notesSydäntuoksut - Hajusteen sydän tulee esiin muutaman minuutin kuluttua, kun tuoksun pää haalistuu. Nämä tuoksut kestävät yleensä noin 2-3 tuntia.
- Iiris, Laakeri, Setripuu, Tuhka, Kashmirvilla, Ruusu, Liuskekivi, Akaasia, Rosmariini, Santelipuu
- Base notesJuurituoksut - Viimeinen ja usein pisin osa hajusteen kehityksestä iholla. Kestää 4 tuntia yli päivässä.
- Suitsuke, Madagaskarin Vanilja, Agar Puu, Vetiveriaheinä, Laakerinlehti, Myski, Tammi
- Kotituoksun luonne
- puumainen, yrtti, herkku, mausteinen
- Sydänlangan tyyppi
- puu
- Sydänlankojen määrä
- 3
- Vahan tyyppi
- muu
- Materiaali
- lasi