Emanuel UngaroDiva
Eau de Parfum naisille



Kuvaus Emanuel Ungaro Diva
Kuvaus Emanuel Ungaro Diva
Top notes Latvatuoksut - Ne kehittyvät heti, kun laitat hajusteen päälle. Ne luovat ensimmäisen vaikutelman ja ovat yleensä melko intensiivisiä, mutta eivät pitkäaikaisia. | Aldehydit, Bergamotti, Kardemumma, Korianteri, Mandariini, Tuberoosa |
Middle notes Sydäntuoksut - Hajusteen sydän tulee esiin muutaman minuutin kuluttua, kun tuoksun pää haalistuu. Nämä tuoksut kestävät yleensä noin 2-3 tuntia. | Jasmiini, Tarhaneilikka, Iiris, Pääsiäislilja, Ruusu, Ylang-Ylang |
Base notes Juurituoksut - Viimeinen ja usein pisin osa hajusteen kehityksestä iholla. Kestää 4 tuntia yli päivässä. | Meripihka, Hunaja, Patsuli, Myski, Santelipuu, Vanilja, Vetiveriaheinä |
| Tuoksuluokka | kukkainen, chypre |
| Tuoksuainesosan pitoisuus | Eau de Parfum -tuoksu |
Jokainen nainen ansaitsee kimpun kauniita kukkia. Tuoksuvesi Emanuel Ungaro Diva on kuin kukkakimppu, joka on solmittu kaikkein kauneimmista kukkaisvivahteista, jotka yhdessä muodostavat täyden naisellisuuden ja aistillisuuden ripauksella romantiikkaa.
- kukkaistuoksu
- puuterimainen tuoksu
- korostaa jokaisen naisen aistillisuutta
- lämmittävä tuoksu, ihanteellinen viileään ilmaan
- ainutlaatuinen tuoksu erikoistilaisuuksiin
Teksti on automaattisesti generoitu.
Kuka parfyymin loi?
Jacques Polge
François DemachyAinesosat Emanuel Ungaro Diva
Ainesosat Emanuel Ungaro Diva
Muuta tietoa
Tietoja brändistä Emanuel Ungaro
Arvostelu Emanuel Ungaro Diva
Emanuel UngaroDiva Eau de Parfum naisille
Erikoistarjoukset
Ilmaiset lahjat
100 ml
30,40€
Tarjous on voimassa rajoitetusti
Top!
Varastossa | 30,40€ / 100 ml, sis. alv:n | Vähimmäishinta 34,20 € | Koodi: EMA0053
Alin hinta, jolla tuotetta on myyty viimeisten 30 päivän aikana ennen kampanjaa/loppuunmyyntiä. Lisätietoa
1
Lahja sinulle

Kokeile hurmaavia parfyymeja merkeiltä Oscar de la Renta, Emanuel Ungaro, Ferragamo tai Roberto Cavalli. Kun tuoteostoksesi arvo näiltä merkeiltä on yli 45 €, voit valita lahjan monipuolisesta valikoimasta. Voimassa niin kauan kuin varastoa riittää.

Kokeile hurmaavia parfyymeja merkeiltä Oscar de la Renta, Emanuel Ungaro, Ferragamo tai Roberto Cavalli. Kun tuoteostoksesi arvo näiltä merkeiltä on yli 45 €, voit valita lahjan monipuolisesta valikoimasta. Voimassa niin kauan kuin varastoa riittää.
Budbee box
perjantai 24.7.2026
6,95 €

