RevolutionSoap Styler
palasaippua kulmakarvoihin


Kuvaus Revolution Soap Styler
Kuvaus Revolution Soap Styler
Valmistaja on paketoinut tämän tuotteen ilman sellofaanikäärettä.
| Ihotyyppi | kaikille ihotyypeille |
| Väri | ruskea |
Oletko kuullut saippuakikasta, jota Hollywood-tähdet käyttävät kulmakarvojen kesyttämiseen? Innovatiivinen kulmakarvojen ehostukseen käytettävä palasaippua Makeup Revolution Soap Styler toimii samalla periaatteella. Sen avulla kulmakarvojen muodon kiinnittäminen ja ns. laminointiefekti onnistuu helposti. Se saa myös kulmakarvat näyttämään täyteläisiltä ja ilmavilta.
Ominaisuudet:
- tuottaa kulmakarvojen laminointiefektin
- kiinnittää jokaisen yksittäisen kulmakarvan
- pitkäkestoinen kulmakarvojen muodon kiinnitys
- varmistaa kulmakarvojen tuuheamman vaikutelman
- antaa kulmakarvoille ilman vaikutelman
- käytännöllinen harja ja peili
Käyttö:
Kostuta mukana toimitettu harja, ota siihen saippuaa ja harjaa sen jälkeen kulmakarvat haluttuun muotoon. Saat voimakkaamman kiinnityksen käyttämällä harjaa ilman vettä.
Ainesosat Revolution Soap Styler
Ainesosat Revolution Soap Styler
Arvostelu Revolution Soap Styler2
RevolutionSoap Styler palasaippua kulmakarvoihin
5 g
sävy Brown
Tällä hetkellä meillä ei ole kyseistä tuotetta varastossa | Koodi: MUR10261
Lahja sinulle

Kun tämän merkin tuoteostosten arvo ylittää 15 €, saat lahjan kaupan päälle. Ostosten arvon ylittäessä 20 € saat lisäksi toisen lahjan.

Kun tämän merkin tuoteostosten arvo ylittää 15 €, saat lahjan kaupan päälle. Ostosten arvon ylittäessä 20 € saat lisäksi toisen lahjan.


