Mine põhisisu juurde
FloraïkuIn the dark
setti unisex
(0)
Floraïku In the dark setti unisex
Floraïku In the dark setti unisex
Floraïku In the dark setti unisex

Kuvaus Floraïku In the dark

Valmistaja on paketoinut tämän tuotteen ilman sellofaanikäärettä.

Top notes
Latvatuoksut - Ne kehittyvät heti, kun laitat hajusteen päälle. Ne luovat ensimmäisen vaikutelman ja ovat yleensä melko intensiivisiä, mutta eivät pitkäaikaisia.
Sisilian Sitruuna, Minttu
Middle notes
Sydäntuoksut - Hajusteen sydän tulee esiin muutaman minuutin kuluttua, kun tuoksun pää haalistuu. Nämä tuoksut kestävät yleensä noin 2-3 tuntia.
Turkin Ruusu, Muskottipähkinä
Base notes
Juurituoksut - Viimeinen ja usein pisin osa hajusteen kehityksestä iholla. Kestää 4 tuntia yli päivässä.
Suitsuke, Patsuli, Myski
Tuoksuluokkakukkainen
Sarjan TyyppiLahjasetti

Mikään ei ilahduta tuoksujen ystävää enemmän kuin lempituoksu miniatyyripullossa, jonka voi pitää aina lähellään. Unisex-tuoksusetti Floraïku In the dark takaa ilon niin sinulle itsellesi kuin läheisillesikin. Täysikokoinen tuoksupullo on peilipöydällä ja miniatyyri kulkee mukanasi matkoilla.

Ominaisuudet:

  • sekä naisille että miehille

Setin sisältö:

  • In the dark Eau de Parfum 50 ml
  • In the dark Eau de Parfum 10 ml
  • tuoksukotelo
  • 2 x kansi
Teksti on automaattisesti generoitu.

FloraïkuIn the dark
setti unisex

(0)

Tällä hetkellä meillä ei ole kyseistä tuotetta varastossa | Koodi: FRK00012