Mine põhisisu juurde
MillefioriNatural Osmanthus Dew
huonesuihke
(0)
Millefiori Natural Osmanthus Dew huonesuihke
Millefiori Natural Osmanthus Dew huonesuihke

Kuvaus Millefiori Natural Osmanthus Dew

Top notes
Latvatuoksut - Ne kehittyvät heti, kun laitat hajusteen päälle. Ne luovat ensimmäisen vaikutelman ja ovat yleensä melko intensiivisiä, mutta eivät pitkäaikaisia.
Osmanthus, Valkoinen Persikka, Vihreät Lehdet
Middle notes
Sydäntuoksut - Hajusteen sydän tulee esiin muutaman minuutin kuluttua, kun tuoksun pää haalistuu. Nämä tuoksut kestävät yleensä noin 2-3 tuntia.
Ylang-Ylang, Jasmiini, Kuusama
Base notes
Juurituoksut - Viimeinen ja usein pisin osa hajusteen kehityksestä iholla. Kestää 4 tuntia yli päivässä.
Setripuu, Heliotrooppi
Tuoksuluokkakukkainen

Huonespray Millefiori Natural Osmanthus Dew antaa yhdellä painalluksella ihanan tuoksun sisätiloihin. Sen välittömän vaikutuksen ansiosta voit nauttia miellyttävästä tuoksusta heti, kun sitä tarvitset.

Ominaisuudet:

  • kukkaistuoksu

Käyttöohjeet:
Pidä poissa lasten ja kotieläinten ulottuvilta. Jos täyte joutuu kosketuksiin ihon kanssa, pese välittömästi runsaalla vedellä ja saippualla. Tuotteen joutuessa silmiin huuhtele vedellä useiden minuuttien ajan.

Teksti on automaattisesti generoitu.

MillefioriNatural Osmanthus Dew
huonesuihke

(0)
150 ml

Myynti on lopetettu | Koodi: MLF02541