Mine põhisisu juurde
PaddywaxLibrary John Steinbeck
tuoksukynttilä
(0)
Paddywax Library John Steinbeck tuoksukynttilä
Paddywax Library John Steinbeck tuoksukynttilä

Kuvaus Paddywax Library John Steinbeck

Top notes
Latvatuoksut - Ne kehittyvät heti, kun laitat hajusteen päälle. Ne luovat ensimmäisen vaikutelman ja ovat yleensä melko intensiivisiä, mutta eivät pitkäaikaisia.
Vadelma, Omena, Nektariini
Middle notes
Sydäntuoksut - Hajusteen sydän tulee esiin muutaman minuutin kuluttua, kun tuoksun pää haalistuu. Nämä tuoksut kestävät yleensä noin 2-3 tuntia.
Kaneli, Neilikka, Vaahtera
Base notes
Juurituoksut - Viimeinen ja usein pisin osa hajusteen kehityksestä iholla. Kestää 4 tuntia yli päivässä.
Koivu, Savuiset Vivahteet, Patsuli, Mänty
Tuoksuluokkamausteinen
Sydänlangan tyyppipuuvilla
Sydänlankojen määrä1
Vahan tyyppisoija
Materiaalilasi

Tuoksu onnistuu hetkessä kohentamaan tilan tunnelmaa ja ilmapiiriä. Tuoksukynttilä Paddywax Library John Steinbeck levittää kotiisi tuoksua ja luo miellyttävän ympäristön niin rentoutumiseen kuin päivittäisille hetkille yksin tai läheisten kanssa. Palava, hiljakseen rätisevä liekki tuo lisäksi lämmintä ja rauhoittavaa tunnelmaa.

Ominaisuudet:

  • design-pakkaus
  • sopii lahjaksi

Ainesosat:

  • 100-prosenttista soijavahaa
  • puuvillainen sydänlanka

Käyttöohjeet:
Anna kynttilän aina palaa vähintään niin kauan, että koko yläkerros sulaa. Näin ehkäiset kolojen muodostumisen vahaan. Optimaalisen palamisen saavuttamiseksi suosittelemme sydänlangan leikkaamista aina suositusten mukaiseen pituuteen.

Teksti on automaattisesti generoitu.

PaddywaxLibrary John Steinbeck
tuoksukynttilä

(0)
170 g

Tällä hetkellä meillä ei ole kyseistä tuotetta varastossa | Koodi: PWX01061