Mine põhisisu juurde
Sister's AromaHotel Royal Oud
aromadiffuuseri täytöllä
(0)
Sister's Aroma Hotel Royal Oud aromadiffuuseri täytöllä
Sister's Aroma Hotel Royal Oud aromadiffuuseri täytöllä
Sister's Aroma Hotel Royal Oud aromadiffuuseri täytöllä

Kuvaus Sister's Aroma Hotel Royal Oud

Valmistaja on paketoinut tämän tuotteen ilman sellofaanikäärettä.

Top notes
Latvatuoksut - Ne kehittyvät heti, kun laitat hajusteen päälle. Ne luovat ensimmäisen vaikutelman ja ovat yleensä melko intensiivisiä, mutta eivät pitkäaikaisia.
Vaaleanpunainen Pippuri, Sahrami, Elemi
Middle notes
Sydäntuoksut - Hajusteen sydän tulee esiin muutaman minuutin kuluttua, kun tuoksun pää haalistuu. Nämä tuoksut kestävät yleensä noin 2-3 tuntia.
Oud, Ruusu, Labdanum
Base notes
Juurituoksut - Viimeinen ja usein pisin osa hajusteen kehityksestä iholla. Kestää 4 tuntia yli päivässä.
Suitsuke, Tonka Pavut, Nahka
Tuoksuluokkamausteinen, puumainen
Aroma diffuuserin tyyppipuikko
Käyttöaluesisätila

Koti on paikka, jossa vietämme suuren osan ajastamme, ja siksi sen pitäisi tuntua mukavalta ja harmoniselta. Aromadiffuusori täytteellä Sister's Aroma Hotel Royal Oud levittää tilaan mietoa tuoksua luoden siten rauhallista tunnelmaa. Samalla se on tyylikäs sisustuselementti joka kotiin.

Ominaisuudet:

  • vapauttaa tuoksua vähitellen sisätiloihin

Käyttöohjeet:
Avaa aromadiffuusorin korkki ja kaada siihen täyteainetta. Aromadiffuusorista tuleva tuoksu vapautuu vähitellen siihen kastettujen tikkujen avulla. Mitä enemmän tikkuja astiaan upotetaan, sitä voimakkaammin tuoksuesanssit tuntuvat huoneessa. Pidä poissa lasten ulottuvilta. Jos täyte joutuu kosketuksiin ihon kanssa, pese välittömästi runsaalla vedellä ja saippualla. Tuotteen joutuessa silmiin huuhtele vedellä useiden minuuttien ajan.

Teksti on automaattisesti generoitu.
Uusi
44,00€
Tuotteen toimittajan suosittelema hinta. Lisätietoa 
9 % edullisemmin
250 ml
39,90€

1 saatavilla | 15,96€ / 100 ml, sis. alv:n | Koodi: SST00961
Budbee box
torstai 1.10.2026, kun tilaat viimeistään 9.00
6,95 €